Nowe komentarze  rozwiń
Archiwum    rozwiń

Ze strapontena

o serwisie wyszukiwanie
 

Pójdźmy z młodymi w 2013!

Komentarz pani Wandy utwierdził mnie w przekonaniu, że SŁOWO i TEATR mało komu już jest potrzebne. To słychać, widać i czuć. Międzyepocze, jak mawia AP. Ale to nasz problem. Nic nowego, o tym pisał już Asnyk:

Trzeba z młodymi (oryg. żywymi) naprzód iść,
Po życie sięgać nowe,
A nie w uwiędłych laurów liść
Z uporem stroić głowę


Wy nie cofniecie życia fal!
Nic skargi nie pomogą:
Bezsilne gniewy, próżny żal!
Świat pójdzie swoją drogą!

Pójść z młodymi. Jest to jakiś czar. Pójdźmy więc wszyscy.

Życzę przyjemnych, zadumanych, pełnych emocji Świąt ze SŁOWEM. A w Nowym Roku może... pójdziemy z Młodymi!

Komentarze         dodaj komentarz
Wanda
Z tymi młodymi, Panie Wojciechu?? :D :D :D Myślę, że Pan znajdzie taki gumowy dywanik samochodowy, przyczepiany do paska. Nie wiem czy świat jest gotowy na mnie w takim choćby fioletowym stroju... :). Może zróbmy tak, że Pan będzie mentalnie z tym dywanikiem ;) a ja włożę długie rękawiczki... no i pójdźmy... :D
2012-12-25
Anna 2
I tu się™ z Panem nie zgadzam. Dobre Sł‚owo i Dobry Teatr to jest to za czym tę™sknię ja i wielu mnie podobnych. Dobre sł‚owo prowadzi do wzruszenia przy sł‚uchaniu piosenki a dobry teatr i kabaret sprawia, że mam energię aby "za bary z życiem móc się™ brać‡." I obcowania z dobrym sł‚owem i teatrem życzę™ Panu w nadchodzą…cym 2013 roku.
2012-12-23
Dodaj swój komentarz
podpis
komentarz
 
Prosimy o przyjęcie do wiadomości, że przed publikacją wpis zostanie zweryfikowany w celu eliminacji treści, których publikacja jest niezgodna z prawem lub narusza dobre obyczaje.
 
 
 
© 2010-2018 Straponten.art.pl Prawa autorskie zastrzeżone.